See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inre skötsel område C (Marieberg/Gullaberg) och G (Nättraby/Hasslö)
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Inre skötsel område C och G
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område C
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område G