702177-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Datatjänster – Nationell webbaserad upplysningsdatabastjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNationell webbaserad upplysningsdatabastjänst
BeskrivningUpphandlingen avser webbaserad upplysningsdatabastjänst som tillhandahåller uppgifter från offentliga register över personer, företag, fastigheter och fordon i Sverige.
Intern identifierareEBM2024-1303
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsdokument