702306-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utvärderingskonsulttjänster – Ramavtalsupphandling - Konsultstöd för bidrag via svenska civila samhället
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtalsupphandling - Konsultstöd för bidrag via svenska civila samhället
BeskrivningRamavtalsupphandling - Konsultstöd för bidrag via svenska civila samhället
Intern identifierare24/001566
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtalsupphandling - Konsultstöd för bidrag via svenska civila samhället