2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av slam, fettavfall samt matavfall
Beskrivning: Insamling av slam från enskilda avloppsanläggningar, fettavfall från fettavskiljare samt matavfall från matavfallstankar.
Intern identifierare: HEM 2024/00174
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34144410 Slamsugare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000