See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal elevhälsopersonal
Beskrivning: Elevhälsopersonal
Intern identifierare: UBN/2024:110
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79624000 Förmedling av vårdpersonal
Ytterligare klassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ramavtal elevhälsopersonal
Intern identifierare: Ramavtal elevhälsopersonal