2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll och support av pensionsadministrationssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser underhåll och support av system för pensionsadministrationssystem.
Intern identifierare: MD2024-440
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000