702478-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Teknisk provning, analys och konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknik- och byggkonsulttjänster
Referensnummer: 2022/841
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal för konsulttjänster inom teknik och bygg i enlighet med upphandlingsdokumenten.