702544-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lager – Pallställage
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPallställage
BeskrivningUpphandling av pallställage
Intern identifierare2024-O001568
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44440000 Lager
Ytterligare klassificering (cpv): 39151100 Ställ, 39173000 Förvaringsenheter, 45223100 Montering av metallkonstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKravspecifikation