2. Förfarande
Förfarande
Titel: Expertstöd till elkraftsinköp
Beskrivning: Upphandlingen omfattar rådgivning, förvaltning och uppföljning av Försäkringskassans och Arbetsförmedlingens befintliga elavtal.
Intern identifierare: FK 2024/010416
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314300 Konsulttjänster för energibesparing
Ytterligare klassificering (cpv): 71314100 Tjänster på elområdet, 71314200 Energiförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Expertstöd till elkraftsinköp