2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel, Borlänge
Beskrivning: Hushagen Fastighets AB upphandlar yttre skötsel för sitt fastighetsbestånd i Borlänge kommun. Välkommen att lämna anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116071:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster