702684-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färger – Måleriprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåleriprodukter
BeskrivningDenna upphandling avser måleriprodukter till Uddevalla kommun.
Intern identifierareKS/2024:693
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44810000 Färger
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del