702925-2022 - ResultatSverige-Vänersborg: Undersökningsanalys
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Statistiska konsultationer och analyser inom klinisk forskning
Referensnummer: RS2022-00030
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79311300 Undersökningsanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79330000 Statistiktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen