702929-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av multifunktionsskrivare
Referensnummer: UPPH2022-00273
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Uppsala genomför en upphandling av leasing av multifunktionsskrivare.
Behandling av personuppgifter
Information om hur Region Uppsala behandlar personuppgifter redogörs för i bilaga 1C Behandling av Personuppgifter.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara ingivet till Mercell TendSign senast 2022-12-18 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.