Upphandlingen avser ramavtal gällande hämtning, transport och övertagande av rötat slam. Det rötade slammet ska hämtas vid anläggningen enligt överenskommen frekvens.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90500000 Avfallstjänster, 90513700 Transport av slam, 90513800 Behandling av slam, 90513900 Hantering av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen