See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snittblommor och krukväxter
Beskrivning: Buketter och krukväxter till uppvaktning mm.
Intern identifierare: 25/153
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav
Beskrivning: Snittblommor och krukväxter
Intern identifierare: 1759981-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Bjuv
Intern identifierare: 1767468-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Klippan
Intern identifierare: 1767470-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3 - Perstorp
Intern identifierare: 1767471-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 4 - Åstorp
Intern identifierare: 1767473-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde 5 - Örkelljunga
Intern identifierare: 1767475-5