Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster, 92220000 Televisionstjänster, 92221000 Tv-produktion, 92370000 Ljudteknikertjänster
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/02/2024
Slutdatum för varaktighet: 31/01/2028
Allmänna upplysningar