2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hörseltekniska hjälpmedel
Beskrivning: Upphandling av Hörseltekniska hjälpmedel.
Intern identifierare: 25RS3793
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33180000 Funktionellt stöd, 33185000 Hörapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000