Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39200000 Inredning, 44220000 Inredningssnickerier
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 2 250 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning: