703262-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordonsförsäkringar – Motorfordonsförsäkring för Krokoms kommun och Krokomsbostäder AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMotorfordonsförsäkring för Krokoms kommun och Krokomsbostäder AB
BeskrivningKrokoms kommun upphandlar motorfordonsförsäkring till kommunen och Krokomsbostäder AB. Välkommen att lämna anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104149:Lot:1