703264-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Skogsförvaltning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogsförvaltning
BeskrivningUpphandlingen avser förvaltning och skötsel av Tingsryds kommuns skogsinnehav.
Intern identifierare25-017
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77231300 Skogsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000