2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Byggarbeten
Beskrivning: Svealandstrafiken bjuder in till RFI (request for information) inför kommande upphandling avseende Byggarbeten.
Intern identifierare: SVEA240250
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten