See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3D exoskop
Beskrivning: Denna upphandling avser 3D exoskop
Intern identifierare: UPPH2024-00186
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandlingen avser OCT
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ny mall
Beskrivning: upphandlingen avser 3D Exoskop