See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sporkar
Beskrivning: Försvarsmakten är i behov av sporkar, det vill säga en kombinerad sked, gaffel och kniv. Försvarsmakten finns på flera olika orter i Sverige och i och med att Försvarsmakten växer kommer också behovet att öka.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98859:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39221180 Köksredskap