70354-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster avseende fast egendom – Fastighetsvärdering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsvärdering
BeskrivningDenna upphandling avser konsulter som är auktoriserade värderade. Avrop kommer att ske löpande under avtalstiden.
Intern identifierareKS 2025/560
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000