Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Leveransplats
Ort: Alingsås
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige