703622-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Serviceresor delområde 1
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServiceresor delområde 1
BeskrivningUpphandlingen omfattar Serviceresor. Denna upphandling genomförs då tidigare upphandling blev överprövad på denna del som nu görs om.
Intern identifierare2024-00116IN
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål, 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000