2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Personlig assistans
Beskrivning: Järfälla kommun och Upplands Bro kommun upphandlar personlig assistans.
Intern identifierare: ÄON 2023/598
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enligt annons.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000