2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilationsservice
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodose Beställarens behov av ventilationsservice i form av löpande service-, underhålls- och reparationsarbeten, tillhörande material/produkter.
Intern identifierare: 2023-00132IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning, 45000000 Anläggningsarbete, 71315410 Inspektion av ventilationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000