703784-2024 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Utredningar och analyser inom Kollektivtrafik, infrastruktur- och transportinfrastruktur
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtredningar och analyser inom Kollektivtrafik, infrastruktur- och transportinfrastruktur
BeskrivningUtredningar och analyser inom Kollektivtrafik, infrastruktur- och transportinfrastruktur
Intern identifierareRS 2024-00435
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAnbudsinbjudan, Kravspecifikation och Avtal