703807-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – UHPLC MS/MS
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUHPLC MS/MS
BeskrivningDenna upphandling avser 1 st. UHPLC MS/MS för leverans till Arbets- och miljömedicin, Område forskning och utbildning med placering på Universitetssjukhuset Örebro. Upphandlingen omfattar även option på underhållsavtal.
Intern identifierareMT 2023-0084
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38430000 Detektions- och analysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelKvalificering av leverantör