703818-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Textilier och tillhörande varor – Textilslöjdsmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTextilslöjdsmaterial
BeskrivningTextilslöjdsmaterial för åk 2-9. Se Upphandlingsdokument.
Intern identifierareUE 23.079
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 19200000 Textilier och tillhörande varor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000