See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krafttransformator, Vetlanda
Beskrivning: Njudung Vetlanda Elnät AB genomför en upphandling i två steg, förhandlat förfarandet med föregående annonsering och bjuder in anbudssökande i ett första steg för att kvalificera sig till att lämna anbud i vår upphandling Krafttransformator, Vetlanda.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31170000 Transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001