2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan leverantörspresentation stel endoskopi (ortopedi/artroskopi)
Beskrivning: Inbjudan till leverantörspresentation avseende utrustning för stel endoskopi inom ortopedi/artroskopi.
Intern identifierare: 2023-O003257
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning