703851-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation (utom programvara) – Signalförstärkning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSignalförstärkning
BeskrivningUpphandling avseende projektering och utförande av signal/frekvensförstärkning gällande mobiltelefon och Rakel i byggnader.
Intern identifierare23/90
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000