2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rening av processvatten
Beskrivning: Ramavtalet avser att tillgodose ESEMs behov av ombyggnader, service och underhåll av processen för rening av stadsvatten och rökgaskondensat
Intern identifierare: UH 24-43
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50411100 Reparation och underhåll av vattenmätare
Ytterligare klassificering (cpv): 42912330 Vattenreningsutrustning, 45259300 Reparation och underhåll av värmeverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Ramavtalet avser att tillgodose ESEMs behov av mindre ombyggnader, service, underhåll och reservdelar av processen för rening av stadsvatten och rökgaskondensat.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris