See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Satellite reception
Beskrivning: Invitation to participate in the procurement of a satellite direct-readout reception station.
Intern identifierare: 2023/2146/2.3
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Satellite reception - step 2