2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation och underhåll av paradutrustning
Beskrivning: Försvarsmakten efterfrågar reparations- samt underhållstjänster till befintlig paradutrustning. Leverantören ska till viss del tillhandahålla förbrukningsmaterial.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35811300 Militära uniformer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103957:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35800000 Persedlar och annan utrusning