See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning 2024
Beskrivning: Upphandling av vinterväghållning för beställarens fastigheter.
Intern identifierare: FAM-2024-00518
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning, 44113910 Material för vinterväghållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Nordost
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Hisingen
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde Tynnered/centrum
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde Högsbo/Majorna