703937-2022 - ÄndringSverige-Norrtälje: Skogstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogsvårdsförvaltning
Referensnummer: KS2022-1373
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77200000 Skogstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjänstekoncessions del i upphandlingen baseras på en uppskattad omsättning om 12 000 000
Norrtälje kommun gör bedömningen att ramavtalet har ett värde om ca 2 000 000 SEK.
Volymer grundar sig på uppskattningar från Kommunen och kan komma att öka eller minska under avtalsperioden.
Takvolymen för detta avtal är 4 000 000 SEK
Uppdraget omfattar förvaltningstjänst gällande Skogsvårdsförvaltning i form av tjänstekoncession.