704034-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – TI 2023-1098 Elevadministrativt system för vuxenutbildningen Södertälje och Salem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1098 Elevadministrativt system för vuxenutbildningen Södertälje och Salem
BeskrivningElevadministrativt system för vuxenutbildningen som ska hantera alla de funktioner som behövs för att hantera huvudmannens åtaganden enligt lagar och förordningar.
Intern identifierareTI 2023-1098
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000