See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillsyn och skötsel av grönytor, parker och lekplatser 2023
Beskrivning: Entreprenaden avser skötsel och tillsyn av utemiljöer, samt mindre parkrelaterade entreprenadarbeten så som exempelvis plantering av buskar, plantering av perenner, plantering av lökar, sådd av gräsmatta m.m
Intern identifierare: NTN 2023-00057
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Ytterligare klassificering (cpv): 77313000 Parkskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sicklaön
Beskrivning: Entreprenaden avser tillsyn och skötsel av utemiljöer i området Sicklaön
Intern identifierare: Sicklaön
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Älta, Saltsjöbaden, Fisksätra
Beskrivning: Entreprenaden avser tillsyn och skötsel av utemiljöer i området Älta, Saltsjöbaden, Fisksätra
Intern identifierare: Älta, Saltsjöbaden, Fisksätra