2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1110 Verkstadstjänster för lätta fordon Södertälje
Beskrivning: Uppdraget avser service och reparationer för personbilar och transportbilar upp till 3,5 ton, av fabrikatet Volkswagen. Avtalet omfattar endast de fordon i koncernen där garantitiden gått ut.
Intern identifierare: 23/102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112000 Reparation och underhåll av bilar
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000