704185-2025 - Resultat
Sverige – Avfallstransport – Insamling av verksamhetsavfall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsamling av verksamhetsavfall
BeskrivningUpphandlingen omfattar kontrakt avseende insamling, borttransport och behandling av källsorterat avfall och verksamhetsavfall från beställarens drift och förvaltning inom Huddinge kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115854:Lot:1