2. Förfarande
Förfarande
Titel: Coacher inom Produktionslyftet
Beskrivning: Upphandlingen omfattar följande tjänst: - Coach inom Produktionslyftet
Intern identifierare: 23/105
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000