704378-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell leasing – Leasing av fordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeasing av fordon
BeskrivningOperationell leasing samt administrationsavtal
Intern identifierare23/277
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000