2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemikalier för dricksvattenberedning och avloppsvattenrening.
Beskrivning: Ronneby Miljö & Teknik AB inbjuder till anbudsgivning gällande Kemikalier för dricksvattenberedning och avloppsvattenrening.
Intern identifierare: 25/28
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24311520 Natriumhydroxid, 24312123 Polyaluminiumklorid
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000