704559-2024 - Resultat
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering – Webbyråtjänster - Utveckling, förvaltning och drift av modernamuseet.se (Wordpress)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbyråtjänster - Utveckling, förvaltning och drift av modernamuseet.se (Wordpress)
BeskrivningUpphandlingen avser utveckling, förvaltning, drift och support av modernamuseet.se inkl. guide.modernamuseet.se (Wordpress).
Intern identifierare24/9
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
Ytterligare klassificering (cpv): 48224000 Programvara för webbredigering, 72413000 Webbsideutformningstjänster, 72415000 Webbvärdtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUtveckling, förvaltning och drift av modernamuseet.se (Wordpress)