704579-2022 - ÄndringSverige-Köping: Mötes- och konferenstjänster på hotell
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konferensarrangemang
Referensnummer: VMKF-U 2022.79
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser konferensarrangemang för halv-, hel- och flerdagars konferens efter beställarens behov. I uppdraget ingår fika, lunch och/eller middag samt logi med frukost.