See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering och cateringtjänster
Beskrivning: Halmstads kommuns avtal för catering och cateringtjänster som omfattar bl.a. luncher, bufféer, mingelmat, logecatering samt finare middagar. Avtalet används främst av Halmstads Teater för servering vid deras luncher och event, men går även bra att använda av andra förvaltningar och kommunala bolag vid behov.
Intern identifierare: KS 2024/00278
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: (Obligatoriskt) Anbud och svarsformulär med frågor