2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar
Beskrivning: Upphandling gällande köp av cyklar som ska användas i tjänsten.
Intern identifierare: IU25-2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000